Francis van Broekhuizen
-
vr 26 mrt '2720:15BICT Groep zaal
Over artiest
> Francis van Broekhuizen is een sopraan en comédienne. Ze schittert in opera, theater en op televisie, en staat bekend om haar krachtige stem, ontwapenende persoonlijkheid en humoristische flair.
> Gregor Bak is pianist, dirigent en televisiepresentator. Hij studeerde muziekwetenschappen in Utrecht en tourde al eerder door het land in de voorstellingen van Francis: Bij twijfel hard zingen en Schandalig mooie opera!
> Dion van Rijt wordt beschouwd als een van de meest originele en creatieve goochelaars/illusionisten van Europa. Als Europees kampioen illusies ontwikkelt hij acts die tot de beste ter wereld gerekend mogen worden. Een goed voorbeeld is Tango; een goochelact met een combinatie van magie, ballet en de prachtige muziek van Piazolla.
De pers over
“Schandalig mooie opera is de geboorte van een nieuw genre: stand-up-opera” Theaterkrant
“Francis van Broekhuizen animeert 400 jaar opera charmant aan elkaar.” Theaterkrant over Schandalig mooie opera!