Vrijheid van de slechte smaak
-
Vrouw Holland
Geweest
za
2/4

Voorstellings gegevens
- Datum:
- zaterdag 02 april '11
- Aanvang:
- 20.15 uur
- Genre:
- Cabaret
- Lokatie:
- Grote Zaal
- Prijzen:
-
kaartprijzen:
normaal € 17,00/ CJP € 16,00
- Website:
- www.vrouwholland.nl
Aan de vooravond van het songfestival komt Vrouw Holland bijeen. Dit is het moment waarop een lang gekoesterde droom werkelijkheid wordt. Om het gevoel van een hele natie te kunnen vertolken maken ze dankbaar gebruik van Oost-Europese charmes, veel make-up en valse kitsch. Happend naar sensatie en gewokte lucht gooien ze alles in de strijd, desnoods met de broek op de knieën. Manloos, kinderloos en moederloos, maar het grote publiek zal daar niets van merken. Zij komen voor de verpakking. Vrouw Holland is de smaakmaker!
‘Vrijheid van de slechte smaak’ is het zevende programma van Vrouw Holland. De drie robuuste dames en hun tengere pianist brengen ongelimiteerd meerstemmig cabaret vol brute botheid en uitdagende tederheid. Met eigenzinnige en onzinnige teksten en absurde theatrale humor trekken ze volle zalen. Met tomeloze energie en schaamteloze zelfspot laten zij muzikale hoogstandjes zien, doorspekt met theatrale en fysieke uitspattingen.
Vrouw Holland viert de ‘Vrijheid van de slechte smaak’. Een verwachtingsvolle avond met chips op schoot, vol energieke humor en muziek uit alle deelnemende landen.
Lees hier een recensie uit het Dagblad van het Noorden
Stuur deze voorstelling per email door:
Plaats een reactie
-
Er zijn nog geen reacties
Bezoekers die deze voorstelling leuk vinden gaan ook naar:
-

Nina de la Croix - Bas - Nina de la Croix
vrijdag 13 april | 20.15 uur -

Jeroen Leenders - Sorry, ik ben jeroen Leenders - Jeroen Leenders
woensdag 15 februari | 20.15 uur -

Thijs van Domburg - Van nare mensen en de dingen die kapot gaan
woensdag 04 april | 20.15 uur