Van nare mensen
-
Thijs van Domburg
Geweest
wo
4/4

Voorstellings gegevens
- Datum:
- woensdag 04 april '12
- Aanvang:
- 20.15 uur
- Genre:
- Cabaret
- Lokatie:
- Rabo zaal
- Prijzen:
-
kaartprijzen:
normaal € 14,50/ CJP € 13,50
- Website:
- www.thijsvandomburg.nl
Bij Comedytrain ontpopte Thijs van Domburg zich in de afgelopen jaren tot veelbelovend comedian. Met zijn zwartgallige kijk op de wereld en de vaak verbazend fanatieke wijze waarop hij deze brengt, heeft hij in no time de lachers op zijn hand. Hij won de jury- en publieksprijs van het Groninger Studenten Cabaret Festival 2002 en was in 2009 finalist van Cameretten. Hoogste tijd dus voor zijn theaterdebuut.
Met zijn verontwaardigde en scherpe kritische blik neemt Thijs je mee naar het jaar 2017. Na de Grote Ramp is Nederland veranderd in een woestenij, een naargeestig landschap waar de beschaving niet meer is dan een vage herinnering. De overgebleven bewoners proberen met het kleine beetje voedsel dat ze nog kunnen vinden te overleven. Is er nog hoop of zal ons mooie land ophouden te bestaan?
"Thijs van Domburg moet Nederland redden. Dat is zo’n beetje de essentie van zijn eerste, ‘post-apocalyptische’ voorstelling ‘Van nare mensen en de dingen die kapot gaan’. Met een intrigerend verhaal over een tijdreis naar 2017 probeert Van Domburg misstanden in Nederland aan de kaak te stellen. Er heerst namelijk al jaren oorlog, maar niemand heeft het door. (...) Van Domburg komt in 2017 terecht in de smeulende chaos van een verwoest Nederland. Als blijkt dat hij verantwoordelijk is voor de aftakeling, is er maar één conclusie mogelijk: hij moet het land met terugwerkende kracht redden. Het verhaal is mooi opgebouwd en wordt prettig gecombineerd met uitstapjes naar alledaagse anekdotes over treinirritaties en vakantieperikelen. Deze balans weet Van Domburg knap vol te houden, zonder te verslappen." (cabaret.nl)
Lees in ons nieuwsbericht een uitgebreidt overzicht van recensies over de voorstelling 'Van nare mensen en dingen die kapot gaan'
Stuur deze voorstelling per email door:
Plaats een reactie
-
Er zijn nog geen reacties
Bezoekers die deze voorstelling leuk vinden gaan ook naar:
-

Howard Komproe e.a. - LULverhalen
vrijdag 15 februari | 20.15 uur -

Kamps & Kamps - Kamps & Kamps 2
vrijdag 18 mei | 20.15 uur -

Charlotte Lap - Op Ons!
woensdag 03 april | 20.15 uur